O společnosti


Projekt Auto Technologies Group byl založen v lednu roku 1993. Od momentu založení project se orientoval na konstrukční zpracování a výrobu náhradních dílů pro auta. Inženýři a vedoucí projektu, kteří měli pracovní zkůšenosti pro styk s evropskými závody, efektivně používají svá znalosti o trhu a existující partnerské styky s vedoucími výrobci Evropy.

Od roku 2003 pro zeně SNS a Východní evropy společnost Auto Technologies Group nabízí vysoce jakostné zboží pod ochrannou známkou AT®. Ke dnešnímu dni sortiment pod ochrannou známkou AT® představuje více než 900 názvů a obsahuje rozsáhlý spektrum náhradních dílu pro auta VAZ, GAZ, Tavria, Miskvič, DAEWOO a CHEVROLET. Kvůli moderní vědeckotechnické bázi a použití nových technologií, zboží pod ochrannou známkou AT® odpovídá evropským jakostním standardům a úplně uspokojuje požadavky spotřebitelů.

Území šíření OZ AT®

4 –kontinenty

30 – zemí světu 

Evropa – Ázerbajdžán, Arménie, Bulharsko, Maďarsko, Gruzie, Lotyšsko, Litva, Moldavsko, Polsko, Rusko, Rumunsko, Slovensko, Ukrajina, Česko a jiné.

Asie – Kazachstán, Tádžikistán, Turkménie, Uzbekistán.

 AfrikaEgypt.

AmerikaKuba, Chile.

Konkurentní převahy OZ AT®

- vyrovnaný sortiment;

- operativní reakce na potřeby trhu;

- systém kontroly jakosti výroby;

- technická báze;

            - záruční a informační podpora.

Od začátku roku 2006 projekt rozšířil svou činnost na evropském trhu náhradních dílů a teď nabízí vysoce jakostní náhradní díly rpo osobní auta a mikrobusy světové výroby pod ochrannou známkou PROFIT.

Výroba byla certifikována podle systému managementu jakosti cISO 9001:2000.

Výrobky byly certifikovány a schváleny na UkrEXPO a Státním standardem Ruska.

           

Auto Technologies Group s.r.o.
Kolbenova 960/27c
198 00   Praha 9
Česká Republika
email:   info@autotechgroup.cz       

1994-2007 © Všechna práva vyhrazena